DTG TRÜKKIMINE

DTG (direct-to-garment) tehnoloogia võimaldab spetsiaalsete tekstiilitintidega printida DTG-printeri abil otse kanga pinnale. See on tekstiilile trükkimise kõrgtehnoloogia. Kõrge resolutsioon võimaldab teil printida fotosid ja muid suurepärase kvaliteediga värvilisi pilte. Selle tehnoloogia abil trükitud rõivad istuvad hästi ja kannatavad pesemist. Värv kantakse otse kangale, mille järel tint kinnitatakse kuumpressiga.

  • Pilt ei pragune, ei põhjusta allergiat, pole mingit kummikleebise mõju, ei pleegi. Trükki pole puudutades peaaegu tundagi.

  • Valgele ja heledale tekstiilile trükkimine toimub ilma aluspinnata. Tumedale tekstiilile trükitakse esmalt valge alus ja seejärel pilt. Seetõttu on tumedale kangale printimine pisut kallim.

  • Gradiendid, värvide üleminekud, kasutusel kogu CMYK värvipalett.

Mida saab DTG-printeriga printida?

T-särgid, kotid, pusad, tööriided, spordirõivad, taskurätikud, sallid, põlled, pleedid, nokamütsid jne.
*Maksimaalne prindisuurus on 29,5 x 39,5 cm.
*Toode peab sisaldama min. 40% puuvilla.


UV TRÜKKIMINE

Maailm ei püsi paigal ja on pidevas muutumises. Välja on töötatud uued trükimeetodid - õrnemad, keskkonna sõbralikumad ja värviküllasemad. UV-printimine on samm edasi, mis annab meile võimaluse kiireks, kauniks ja värviderohkeks reklaamiks.

  • Ultraviolett-trüki tehnoloogia pakub täiesti uusi võimalusi suveniiride valmistamisel, polügraafia- ja reklaamiettevõttele, disaini ja turunduse, interjööride ja mööbli dekoratiivse kujunduse valdkonnas.

  • UV-prindi kasutamine võimaldab teil pildi panna praktiliselt igale pinnale. Kujutis on särav, värviküllane ja, mis eriti oluline, see on keskkonnasõbralik, selle tehnoloogia omadustel on fantastiline mõju.

  • Pildid kantakse polümeervärvidega mitmesugustele pindadele, mis muutuvad ultraviolettkiirgusega kokkupuutel kõvaks. Värvi tahkestamine ultraviolettkiirguse mõjul toimub erilisel viisil, mille tulemusena muutub pilt selgeks ja väga vastupidavaks.

  • UV-tükil on kõik värvitrüki eelised - gradiendid, värvide üleminekud, kasutusel on kogu CMYK värvipalett.

  • UV-printeril suudame saavutada kerge 3D-efekti. Selleks trükitakse pilt mitmes kihis, mis muudab pildi reljeefseks. See tekitab erilise efekti.

Ultraviolett-trüki abil kaunistatud tooted on populaarsed just seetõttu, et need köidavad kõigi potentsiaalsete ostjate tähelepanu. Seetõttu võib ultraviolettprintimist nimetada klientide hulgas populaarseks ja seda võib kindlalt pidada uueks moesuunaks.

Mida saab UV-tehnoloogiaga printida?

Erinevad suveniirid, mobiiltelefonide ümbrised, akupangad, infotahvlid ja sildid, pastakad, pliiatsid, võtmehoidjad, USB-mälupulgad, tulemasinad, spordipudelid, termokruusid, termosed, kotid, päevikud, kinkekarbid, noad, seinakellad, märgid, kaustad, külmkapimagnetid, visiitkaardid, prilliraamid, plaadid jne.

*Maksimaalne prindisuurus on 33 * 60 cm. Prinditoote kõrgus ei tohiks ületada 20 cm. Võimalik on printimine õmblustega ja üleminekutega pindadele.


SUBLIMATSIOON

See meetod võimaldab teil pildi panna sünteetilistele heledamatele kangastele. Täisvärviline pilt prinditakse eritintidega spetsiaalsele paberile. Pärast seda tõstetakse kujutis ümber vajaliku pinna peale kuumpressiga (kuni 180 kraadi). Kasutatakse sublimatsioon-trükivärve, mis kokkupuutel kuumusega muutuvad tahkest materjalist gaasilisse olekusse ja imbuvad pinda.

  • Saadud pildi kvaliteet on üsna hea, särav pilt säilitab pikaks ajaks oma esialgse välimuse. Trükk ei pragune ega pleegi, seda pole puudutamisel tunda.

  • Seda trükkimismeetod kasutatakse reklaamitoodete, t-särkide, nokamütside, lippude, kruuside ja muude toodete tootmisel.

Mida saab sublimatsiooni abil printida?

Erinevad suveniiid, t-särgid, kruusid, termokruusid, termosed, pusled, kotid, pusad, tööriided, spordirõivad, taskurätikud, sallid, põlled, pleedid, nokamütsid, seinakellad jne.

*Maksimaalne prindisuurus on 29,7*42 cm. Ei ole võimalik õmblustele ja pinna liitekohtadele printimine.
*Toode peab sisaldama min. 40% polüestrit.
*Sublimeerida saab ainult kunstkiust (polüestrist) valgeid (heledaid) T-särke.


KUUMPRESSTRÜKK

Pilt lõigatakse välja spetsiaalsest kvaliteetsest termokilest ja kinnitatakse seejärel tekstiilile kuumpressi abil. Kiled rakendatakse vastavalt aplikatsiooni tüübile (vastavalt sellele, kui palju on pildil värve, lõigatakse kiled ja trükitakse).

  • Kilesid on mitmesuguste efektidega: samet, fluor, metallik, kuld, hõbe, reflektorkile ehk helkurkile, neoontoonid ja paljud teised.

  • Kile on väga vastupidav, ei pleegi ega pragune.

Seda tüüpi printimiseks on vaja vektorjoonist. Aitame teil vajadusel teha vektorjoonise, kui see on tehniliselt võimalik. Formaadid, mis sobivad kõige paremini .cdr, .ai, .eps. Need on klassikalised vektorfailid.

Mida saab kuumpresstrükiga printida?

Spordirõivad, tööriided, t-särgid, kotid, põlled jne

*Ei ole võimalik fotode ja muude täisvärvigammas piltide printimine (selleks on DTG-printimine ja Sublimatsioon).

*Ei ole võimalik õmblustele ja pinna liitekohtadele printimine.


PLOTTERI LÕIKAMINE

Iseliimuva kile, paberi ja muude reklaamiettevõttes kasutatavate materjalide lõikamiseks kasutame plotterit. Just plotteril lõikamisega toodetakse reklaamkleebiseid, mida kasutatakse suurte akende, veoautode, trammide, trollibusside ja muude reklaamikandjate kleepimiseks. Lõikeplottereid kasutatakse ka väikeste kleebiste tootmiseks, mis kleebitakse väikestele reklaamikandjatele, vitriinedele, sülearvutitele, külmkapile või autodele. Plotterlõikamine on protsess, mille käigus nuga liigub mööda materjali pinda ja lõikab läbi selle ülemise kihi, näiteks isekleepuva kile.

Mida saab plotterlõikamisega teha?

Teksti- ja vektorkujutiste reklaamimine aknavitriinidel, teksti- ja vektorkujutiste reklaamimine sõidukitel, seinakleebised, sülearvutite kleebised jne.


Kontuuride lõikamiseks on vajalik vektorfaile. Plotterite lõikamiseks sobivad kõige paremini joonise formaadid .cdr, .ai, .eps. Need on klassikalised vektorfailid.

*Kõik tahked pinnad, kangas ei sobi.


Te saate olla ise oma asjade disainer, mis annab erilist individuaalsust.